Szybki kredyt na auto

Z reguły decyzja o zakupie danej nieruchomości czy ruchomości podejmowana jest po dłuższym namyśle, kiedy jednak dojdziemy do wniosku, że chcemy daną rzecz posiadać, chcemy zrobić to jak najszybciej. Najczęściej potrzebny jest nam do tego kredyt, bo trudno bez niego samodzielnie sfinansować zakup.
Na szczęście w tym momencie rzeczywiście istnieje coś takiego jak szybki kredyt samochodowy. Jego zdobycie nie wymaga od nas w żaden sposób większego zachodu – o ile skorzystamy z usług odpowiedniego banku. W tym momencie kredyt samochodowy bez jakichkolwiek formalności znaleźć można w ofertach Multibanku oraz mBanku. W każdym przypadku klient ma możliwość otrzymania nawet 100 tyś. złotych na podstawie dotychczasowej współpracy z bankiem. To, jaką sumę bank przyzna zależy od poziomu wpływów na konto klienta w ostatnich latach. Co ciekawe, w czasie wnioskowania o kredyt bank nie wie jeszcze na jakie auto będzie on przeznaczony. Jedyny wymóg to maksymalny wiek – 14 lat i 7 lat okresu spłaty. Bank nie wymaga od klienta wkładu własnego.

2 Replies to “Szybki kredyt na auto”

  1. Korzystałem z szybkiego kredytu i rzeczywiście wszystko zostało załatwione jednego dnia, bez jakichkolwiek dodatkowych papierów i tak właśnie powinno to wyglądać. Brak formalności, spora kasa… Teraz tylko muszę to spłacać…

  2. Szybki kredyt na auto ma to siebie, że potrafi narobić wielu problemów – szybko wnioskujesz, szybko dostajesz i nie sprawdzasz nawet tego, co dokładnie kupiłeś – to pomyłka. Kredyt samochodowy trzeba przemyśleć, a nie kupować najszybciej jak się da. To nieporozumienie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*