Sprawdzony kredyt samochodowy

Niezależnie od tego, po jaki produkt sięgamy, za każdym razem zależy nam na tym, byśmy wybrali pewnego producenta. Analogicznie wygląda to w przypadku kredytu samochodowego – powinniśmy sięgać po oferty, które są godne zaufania. O którym banku możemy tak powiedzieć?

Generalnie banki dążą do tego, by dla klienta, który stale korzysta z usług danego banku, to właśnie oferta tego banku była zdecydowanie najbardziej opłacalna. Tak więc jeśli chcecie znaleźć kredyt samochodowy, to zacznijcie poszukiwania od banku, na którego konto wpływa wasze wynagrodzenie, gdzie posiadacie kartę kredytową. Oczywiście tylko część banków oferuje kredyt samochodowy. Ponadto, jako klient danego banku możecie wnioskować o kredyt samochodowy bez zbędnych formalności. Np. Mbank i Multibank oferują swoim klientom kredyty bez dostarczania żadnych zaświadczeń o dochodach – zdolność kredytowa wyliczana jest na podstawie wpływów uzyskiwanych przez dany okres na konto.

Sprawdzone oferty  kredytowe istnieją. Jeśli obawiacie się pułapek w umowach to poczytajcie informacje o kredytach zgromadzone w sieci. Tam są wskazane wszystkie potencjalne haczyki.

2 Replies to “Sprawdzony kredyt samochodowy”

  1. Sprawdzony kredyt na auto? Heh… nie będzie to proste. Każdy bank ma jakieś minusy, a w umowach znajdziecie pułapki. Pamiętajcie, że doradcy mają obowiązek informowania nas o wszystkich opłatach umownych!

  2. To coś takiego istnieje? Sprawdzony kredyt? Pierwsze słyszę. heh… Każdy kredyt trzeba prześwietlić, nawet jeśli korzystaliście z usług danego banku. Nie wierzcie w zapewnienia, bo tak możecie jedynie wtopić!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*