Ranking kredytów samochodowych 2012

Analitycy finansowi w każdym miesiącu przeprowadzają analizy opłacalności poszczególnych ofert i wybierają te, które w danym okresie były najbardziej atrakcyjne. Przekonajmy się zatem, jaki kredyt samochodowy okazał się być najlepszą ofertą w luty 2012 roku.

Pierwsze tygodnie roku są zawsze istotne w branży samochodowej, gdyż wtedy realizowane są wyprzedaże aut z poprzedniego roku. Dlatego kredyty samochodowe cieszą się wtedy tak dużym zainteresowaniem. W rankingu Totalmoney trzecie miejsce na podiom zajmuje Getin Bank. Wysokość prowizji w jego ofercie to 0%, natomiast oprocentowanie nominalne – 8,49%. Druga pozycja to Alior bank, w którego wypadku wspomniane liczby to 1% i 7,88%, natomiast liderem jest kredyt samochodowy Volksawagen bank, gdzie prowizja to 5%, a oprocentowanie nominalne 3,99%.  Przy tym samym kredycie różnica w racie pomiędzy pierwszym, a trzecim miejscem wynosiła ponad 230 złotych, natomiast różnica pomiędzy miejscem pierwszym i dziewiątym(Polbank)   – aż 550 złotych!

2 Replies to “Ranking kredytów samochodowych 2012”

  1. Dzięki – świetny tekst. Nawet nie oczekiwałem, że różnica w racie może być tak ogromna. Tylko potwierdziliście to, co zawsze myślałem – rankingi zawsze trzeba sprawdzać. Tylko tak można trafić na dobrą ofertę.

  2. Najbardziej mnie w tym wszystkim zaskoczyła ostatnia podana przez was suma. 550 zł na racie? Czyli co? Kredyt w Polbanku jest dla frajerów? Szkoda gadać… Szokujące, że ta oferta ma jakiekolwiek zainteresowanie…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*