Oprocentowanie kredytu samochodowego

Jeśli chodzi o zakup auta, bazując na środkach uzyskanych z zewnątrz, to bezdyskusyjnie najlepiej jest wnioskować o nie w bankach. Kredyt samochodowy uzyskany w banku będzie świetnym pomysłem, gdyż jest najtańszy. Dzięki posiadaniu zabezpieczenia w postaci auta, bank może zaproponować atrakcyjne warunki. Jakie jest minimalne oprocentowanie kredytu hipotecznego?

Poziom oprocentowania kredytów samochodowych w polskich bankach rozpoczyna się już od poziomu 5,99. Taką ofertę posiada Toyota bank. W innych bankach propozycje są nieco mniej atrakcyjne.  Wyższy będzie koszt kredytu m.in. w BNP Paribas, Multibanku czy też Credit Agricole.  Banki atrakcyjne oprocentowanie proponują tym klientom, którzy korzystają z innych produktów danego banku. Chodzi m.in. o karty kredytowe czy też konta osobiste.

Ważnym elementem w kosztach kredytu jest również wysokość prowizji. Tutaj, na chwilę obecną liderem jest Nordea, a drugie miejsce zajmuje BNP Paribas. Wysokość prowizji w pierwszym przypadku to tylko 1,5%. Pamiętajmy, że korzystając z pojawiających się promocji, możemy nawet skorzystać z oprocentowania na poziomie 0%!

2 Replies to “Oprocentowanie kredytu samochodowego”

  1. Oprocentowanie? Można trafić nawet taniej niż tutaj piszcie. Np. Volkswagen w niektórych ofertach ma 2,99%, albo nawet 0%. Wszystko jest kwestią spełnienia konkretnych oczekiwań bankowych. Opłaca się mieć wkład własny i wysokie dochody.

  2. Mam kredyt na 7,99 od Credit Agricole, spłacam go już 3 lata i uważam, że oferta jest całkiem całkiem. Nie wiedziałem, że może być jeszcze taniej. Szkoda, że nie trafiłem tutaj wcześniej ;/

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*