Kredyt z Volvo Car Financial Services

Volvo Car Financial Services to kolejna instytucja należąca do koncernów samochodowych, która zajmuje się oferowaniem klientom możliwości zakupu samochodu na kredyt. Oczywiście chodzi o kredyty na samochody marki Volvo. Jak wygląda oferta?

Propozycja Volvo Car Financial Services wygląda nader okazale. Pierwszym krokiem jest oczywiście znalezienie odpowiedniego auta u dealera. Kiedy klient zdecyduje się właśnie na takie auto, to wówczas kolejnym krokiem jest już wypełnienie wniosku kredytowego, zakładając, że dany klient rzeczywiście posiada wymagany wkład własny. Klient otrzymuje auto do dyspozycji po podpisaniu umowy kredytowej – wtedy kredyt samochodowy jest już przyznany.

Na stronie internetowej instytucji bardzo dokładnie opisano, jak wyglądają warunki. Posługując się konkretnymi przykładami  – jeśli klient posiada wkład własny na poziomie 60%, a liczba rat będzie wynosiła 36, a wartość auta to 78100 złotych, to wtedy miesięczna rata wyniesie 868 złotych.  Jednak w sytuacji, gdy wkład własny wyniesie tylko 20%, przy tej samej wartości auta, rata będzie wynosiła już aż 2117 złotych.  Jak widać opcja z wysokim wkładem własnym wydaje się być rozwiązaniem optymalnym.

2 Replies to “Kredyt z Volvo Car Financial Services”

  1. Chciałem z ich pomocą kupić auto używane, ale się nie dało. Na auta nowe mają dobrą ofertę, ale co z tego, skoro wyjeżdżając z salonu leci 10% wartości? Takie są realia. Dlatego nigdy nie kupię nowego auta ;/

  2. Oferta jest dobra – dla auta Volvo w zasadzie bezkonkurencyjna. W przypadku innych marek to raczej lipa. Wtedy już polecam wizytę w tradycyjnym banku, a ewentualnie banku innego koncernu samochodowego.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*