Kredyt w ramach FordCredit

Klient, który chce zakupić auto marki Ford, ma możliwość skorzystania z finansowania w ramach usługi FordCredit. Oferta Forda wygląda dosyć ciekawie i skierowana jest oczywiście do tych klientów, którzy chcą stać się właścicielami samochodów tej właśnie marki.  Jak dokładnie wyglądają warunki?

Bardzo przyzwoicie. Okres spłaty może tutaj wynosić od 12 do 60 miesięcy, czyli maksymalnie 5 lat. Jeśli chodzi o osoby fizyczne, to decyzja o przyznaniu lub nie, kredytu, oznajmiana jest w czasie 4 godzin. Klienci mają możliwość korzystania z procedury uproszczonej, gdzie liczba oczekiwanych dokumentów i form zabezpieczenia jest minimalna.  Kolejne raty kredytowe są ściągane automatycznie z konta, tak więc klient nie musi nawet o nich pamiętać.  Oferta dotyczy zarówno aut nowych, jak i używanych.

Np. dla auta używanego do 8 lat, maksymalny okres spłaty kredytu może wynosić 24 miesiące.  Maksymalna suma kredytu może wynosić 90% dla aut do 12 miesięcy i 80% dla aut starszych. Wspomniana wartość dotyczy opłaty za auto, opłaty przygotowawczej i ubezpieczeniowej. Warto brać pod uwagę ten kredyt samochodowy, o ile decydujemy się na auto marki Ford.

2 Replies to “Kredyt w ramach FordCredit”

  1. Z tego co u was czytam wynika, że każdy koncern ma swój kredyt samochodowy. To niby dobrze, chociaż… sam nie wiem… Kredyt samochodowy powinie być konkurencyjny, a im więcej ofert tym lepsze warunki.

  2. Nie każdy koncern ma własny bank – tylko część z nich je posiada. W wiekszości przypadków po prostu współpracują z bankami, a nie sami finansują, tak więc to taki pic na wodę 😉

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*