Kredyt w Citroen Banku

Także i klienci zainteresowani samochodami marki Citroen mogą wnioskować o kredyt, bezpośrednio w banku prowadzonym przez ten koncern samochodowy. Citroen to marka, która oferuje klientom wiele znanych aut takich jak choćby modele C4, C5, C6 czy C4 Picasso.  Czy warto jest skorzystać z oferty kredytowej banku?

Citroen bank proponuje kredyt samochodowy na zakup trzech rodzajów aut. Pierwsze auto to oczywiście nowy Citroen, kolejne, to auta tej marki, ale w wersjach demonstracyjnych, a ostatnia grupa to auta używane innych marek. Szczególnie ciekawa jest ostatnia propozycja, gdyż w swojej ofercie posiadają ją tylko wybrane banki.  Citroen bank decyzję o przyznaniu kredytu wydaje w ciągu jednej godziny. Klient może liczyć na maksymalny okres kredytowania wynoszący 84 miesiące, a minimalny okres to 6 miesięcy.

Wymagania stawiane wnioskującym o kredyt wyglądają inaczej w każdym przypadku. Np. firma, która istnieje na rynku krócej niż rok, a dłużej niż 6 miesięcy, musi posiadać 25% wkładu własnego. Jeśli jednak taka firma funkcjonuje dłużej niż od roku, to wtedy wkład własny nie jest już wymagany.

2 Replies to “Kredyt w Citroen Banku”

  1. Citroen Bank jest OK. Dali mi konkurencyjną ofertę – lepszą niż w bankach. Nie ma się czego obawiać – na ślepo możecie tam wnioskować o kredyt, bo się opłaca. Zresztą – jeśli nie wierzycie, to po prostu dokonajcie odpowiedniego porównania. Wtedy wszystko będzie OK.

  2. Citroen Bank? Kto by pomyślał… Oni mają taką sobie ofertę, chociaż zależy jeszcze na jakie auto. Wgłębiłem się nieco w dokładne zasady i nie wygląda to jakoś rewelacyjnie.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*