Kredyt samochodowy w BPH

Bank BPH nie posiada stałej oferty na kredyt samochodowy, ale od 17 października 2011 roku, w ofercie banku znajduje się atrakcyjna promocja, dzięki której możemy skorzystać z kredytu samochodowego Auto Sezam, na szczególnych warunkach. Niestety, ale oferta dotyczy jednie małych i średnich firm.

Podstawowym wymogiem, jaki stawiany jest klientom przy tym kredycie, jest posiadanie wkładu własnego na poziomie 30% wartości samochodu. Wtedy proponowane klientowi oprocentowanie, wynosi 7,56%. Maksymalny okres kredytowania w tym przypadku wynosi 8 lat, a maksymalna kwota aż 800 tyś złotych. Taka promocja potrwa jeszcze do 29 czerwca 2012. Czy jednak rzeczywiście jest to dobra oferta? Toyota bank proponuje klientom oprocentowanie na poziomie 5,99%. W Volkswagen banku w najciekawszej promocji, klient korzysta z oprocentowania 2,99. Tak więc promocja BPH nie jest i na pewno nie zostanie uznana za hit rynkowy. Wręcz wypada powiedzieć, że promocja jest bardzo przeciętną ofertą i trudno by wzbudziła poważniejsze zainteresowanie na rynku.

2 Replies to “Kredyt samochodowy w BPH”

  1. BPH nie ma ani dobrego kredytu hipotecznego, ani samochodowego, tak więc nie ma się czym podniecać. Promocja? Jaka promocja… Przecież większość banków ma niższe oprocentowanie bez jakiejkolwiek promocji…

  2. Mam wrażenie, że BPH robi promocje na alibi, które nie mają kompletnie sensu. Po co? Jeśli promocja to ma przewyższać inne ofert bankowe… Heh… BPH do pracy. Nie znam nikogo, kto byłby waszym klientem.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*