Kredyt samochodowy Volkswagen bank

Oferta Volkswagen bank była wielokrotnie nagradzana we wszelakiego rodzaju rankingach oraz porównaniach. Tak jak w przypadku każdego innego banku, który należy do koncernów samochodowych, również i tutaj klienci mogą korzystać z doskonałych promocji.  Co bank proponuje aktualnie?

W zasadzie najciekawszą ofertą jaką proponuje aktualnie Volkswagen bank, jest oczywiście kredyt 50/50. Daje on szerokie możliwości, gdyż dzięki niemu można kupić nowe auto, posiadając połowę jego wartości, a pozostałą połowę klient zapłaci po roku, bez dodatkowych odsetek. Jedyny koszt kredytu samochodowego w tym przypadku to oczywiście ubezpieczenia. Klient musi skorzystać z ubezpieczenia oferowanego przez Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o. , a dokładniej z OC, AC , NNW i Assistance. Wspomniana promocja dotyczy samochodów z 2011 roku. Można kupić m.in. auta Polo, Golfa HB i Plus, Passata Lim, Passata Variant oraz inne auta. Ciekawą ofertą jest również 2,99% na Volkswagena, gdzie klient posiadający 10% wkładu własnego, otrzymuje kredyt samochodowy oprocentowany na tak atrakcyjnym poziomie.

One Reply to “Kredyt samochodowy Volkswagen bank”

  1. Świetna oferta – kupiliśmy z ich kredytem Golfa z 2011 roku. Uważam, że był to doskonały zakup. Porównywałem ofertę z innymi kredytami i naprawdę była całkowicie bezkonkurencyjna.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*