Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank

Kredyt na auto, jaki proponuje Santander Consumer Bank, uznawany jest za jedną z korzystniejszych ofert, jakie aktualnie dostępne są na rynku. Nie ulega żadnym wątpliwościom, że symulacje pokazujące, iż koszty tego kredytu są nawet dwa razy niższe, niż przy konkurencyjnych ofertach, skutecznie działają na zainteresowanie klientów.

W tym momencie Santander Consumer Bank oferuje klientom w ramach uproszczonej procedury kredyt samochodowy w wysokości nawet do 150 tysięcy złotych. Maksymalny okres spłaty kredytu wynosi tutaj 12 lat.  Może to być zarówno auto pochodzące z Polski, jaki i z poza granic naszego kraju. Jego masa całkowita nie może przekraczać 6,5 tony. Istotna jest informacja, że auto w dniu spłaty nie może mieć więcej niż 16 lat. Santander Consumer Bank akceptuje wszystkie źródła dochodu, tak więc zdolność kredytowa klienta w tym banku będzie wysoka.  Bank w swojej ofercie posiada również pożyczkę samochodową. Co różni te oferty? Przede wszystkim to, że pożyczka samochodowa, jest udzielana na cel dowolny, a nie konkretnie na zakup samochodu.

2 Replies to “Kredyt samochodowy Santander Consumer Bank”

  1. Kredyt na auto w tym banku jest bardzo dobry. Rzeczywiście – np. mbank miał dwa razy wyższe koszty kredytu! Szok. Takie kalkulacje pozwalają na poznanie rzeczywistej sytuacji rynkowej.

  2. Świetna oferta. Ten kredyt samochodowy jest najlepszy na rynku. Wprawdzie formalności są normalne, ale koszty są minimalne, a to ma dla mnie kluczowe znaczenie!

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*