Kredyt samochodowy Raiffeisen bank

Raiffeisen bank posiada w swojej ofercie także kredyt samochodowy, który jednak nie jest odpowiednio promowany. Oferta bardzo rzadko pojawia się choćby w jakichkolwiek porównaniach kredytów samochodowych. Czyżby Raiffeisen bank nie proponował atrakcyjnego kredytu samochodowego?

Imponująca jest przede wszystkim suma kredytu, jaką proponuje bank – maksymalna jego wartość może wynieść aż 750 tysięcy złotych!  Takiej sumy nie proponuje większość banków, chociaż z reguły banki określają maksymalną wartość kredytu, jako pewien procent wartości zabezpieczenia, czyli samochodu.  Tutaj, przy innych parametrach,  bank określa, że maksymalna waga samochodu nie może przekroczyć 3,5 tony. Okres kredytowania jest standardowy – wynosi  od 12 do 84 miesięcy. Kredyt samochodowy może być spłacony przed zakładanym terminem.

Oczywiście istnieje również możliwość spłacenia kredytem, kredytu zaciągniętego w innym banku.  Oczekiwania jakie musi spełnić klient, to przede wszystkim prowadzenie działalności gospodarczej od co najmniej 24 miesięcy – jedynie wnioski od takich klientów będą analizowane.

2 Replies to “Kredyt samochodowy Raiffeisen bank”

  1. Ciekawiło mnie czemu nie pokazaliście oprocentowania. Teraz wiem – z lekka przesadzili z jego wysokością. Co to ma być? Suma imponująca, ale co z tego? I jeszcze 24 miesiące prowadzenia działalności?

  2. Moim zdaniem oferta Raiffeisen bank nie jest rewelacyjna. Zresztą oni wszystko mają drogie. Nie wiem do kogo kierowana jest ta oferta, ale tam zawsze panują wielkie pustki. Zauważyliście? Ja ich wyeliminowałem z mojego zestawienia na samym początku poszukiwań.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*