Kredyt samochodowy przez Internet

Bankowość elektroniczna zaczyna mieć coraz większe znaczenie dla Polaków. Coraz więcej z nas posiada konta bankowe z dostępem przez Internet. Korzystając z Internetu również wnioskujemy o kredyty gotówkowe, karty kredytowe, jak również dokonujemy przeróżnych operacji. Obecnie możemy również wnioskować o kredyt samochodowy.

Prym w tej dziedzinie wiodą dwa banki – mBank oraz Multibank. Obydwa są własnością BRE Banku i być może z tego wynika spójność ich ofert. W każdym przypadku klient po zalogowaniu do systemu transakcyjnego widzi dokładnie, jaką sumę pieniędzy możemy otrzymać od banku w ramach kredytu samochodowego. Jest to suma, która została wyliczona na podstawie dotychczasowej współpracy banku z danym klientem. Co ciekawe, pomimo tego, że klient nie wskazuje wcześniej na jaki cen będzie przeznaczony kredyt, to i tak korzysta z preferencyjnego oprocentowania, takiego jak przy kredycie samochodowym. Pieniądze trafiają na konto nawet w ciągu 15 minut, a dokumenty dotyczące samochodu, czyli przedmiotu zabezpieczenia dostarczane są dopiero po jakimś czasie, kiedy klient ustali jakie auto kupi. Tak więc możemy powiedzieć, że jest to prawdziwy szybki kredyt samochodowy.

2 Replies to “Kredyt samochodowy przez Internet”

  1. Wnioskowanie o kredyt w sieci to piękna sprawa. Można temat załatwić w sieci, bez papierów. Fajne jest to, że nie trzeba wcześniej wskazywać na co ma być przeznaczony ten kredyt… Wiadomo, że na auto, ale na jakie konkretnie?

  2. Żeby jeszcze później nie sprawdzali na co idzie kasa to byłoby już idealnie 😉
    Sami wnioskowaliśmy w ten sposób – wystarczyło na auto, więc nawet nie podejmowaliśmy próby wnioskowania o kredyt w tradycyjny sposób.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*