Kredyt samochodowy Polbank

Oferta Polbank na tle innych ofert rynkowych wygląda bardzo ciekawie. Bank reklamuje swój kredyt jako tani z niewielkimi kosztami, ale tak naprawdę wcale nie to jest największym plusem tej oferty. Chodzi o fakt, że bank nie wymaga tutaj zabezpieczenia, tak więc w praktyce klient może sprzedać swoje auto w dowolnym momencie, bez informowania banku.

Kredyt samochodowy Polbanku nie wymaga zabezpieczenia w postaci auta, tak więc w praktyce nie musimy dostarczać do banku żadnych informacji o tym, jakie auto kupujemy. Klient otrzymuje środki do ręki i może je przeznaczyć na dowolne auto. Oczywiście wypada tutaj powiedzieć „coś za coś”. Jeśli zerkniecie na ranking kredytów samochodowych, jaki dodaliśmy w naszym serwisie, to zauważycie, że rata kredytu w przypadku Polbanku była o 550 złotych wyższa, przy takiej samej sumie kredytowej, w stosunku do najkorzystniejszej oferty! To w czasie jednego roku koszt wyższy o ponad 6 tysięcy złotych. Tak więc w rzeczywistości kredyt samochodowy Polbanku trudno uznać za atrakcyjny. Lepiej szukać prawdziwego kredytu samochodowego z zabezpieczeniem.

4 Replies to “Kredyt samochodowy Polbank”

  1. Polbank ma świetny kredyt samochodowy… tylko to jest zwyczajny kredyt gotówkowy i dlatego jest taki drogie. Poważnie! Tak więc nie bądźcie zaskoczeni tymi kosztami. Raczej z takiej oferty kredytu samochodowego to ja bym nie skorzystał 😉

  2. Widziałem ranking kredytów samochodowych. Kto z tej oferty korzysta, skoro jest taka droga? Przecież te różnice są po prostu ogromne… Sam nie chciałbym takiego kredytu samochodowego i teraz przynajmniej wiem, jak bardzo trzeba przy takich kredytach uważać.

  3. To lipa, a nie oferta. Polbank nie proponuje niczego atrakcyjnego – przeciwnie, jest strasznie drogi.
    Nie wiem jaki sens ma taka oferta. Czy ktokolwiek z niej korzysta? Niech Polbank weźmie się do roboty i w końcu przygotuje ofertę, która naprawdę będzie jakościowa.

  4. Jeszcze w grudniu 2012 muszę kupić sobie samochód do dojeżdżania do pracy. Starczy mi coś za 10000 zł, ale nie mam tyle. Muszę wziąć kredyt – najlepiej w banku. Kiedyś miałem problemy i spóźniałem się z ratami i mój bik może być nienajlepszy.
    Czy wiecie jaki bank nie sprawdza BIK przy kredycie samochodowym ?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*