Kredyt samochodowy online dla przedsiębiorców

Mbank poprzez wprowadzanie możliwości korzystania z kolejnych produktów przez Internet, znacząco powiększył swoją sprzedaż. Nie przypadkowo zatem w ofercie pojawiają się kolejne pozycje, które mają jeszcze poprawić sprzedaż, szczególnie produktów kredytowych.
Kolejnym produktem, który będzie w pełni dostępny online jest kredyt samochodowy dla firm. Parametry kredytu, który w praktyce dostępny jest w czasie ledwie 15 minut są bardzo atrakcyjne. Przede wszystkim oferta jest aktywna non-stop. Firma nie musi przedstawiać jakichkolwiek dokumentów finansowych. Maksymalny limit jaki można uzyskać to kwota 100 tyś złotych, z tym że tylko do kwoty 50 tyś kredyt uruchamiany jest online, bez żadnych formalności. To na jaką wysokość kredytu może liczyć klient uzależnione jest bezpośrednio od jego dotychczasowej historii współpracy z bankiem. Im wyższe wpływy na konto, tym jednocześnie wyższa jest zdolność. Kredyt samochodowy dla przedsiębiorców zapewne spotka się ze sporym zainteresowaniem – pamiętajmy, że przedsiębiorcom generalnie brakuje wolnego czasu i każdy oszczędzony będzie cenny.

3 Replies to “Kredyt samochodowy online dla przedsiębiorców”

  1. Nie wiem po co robią tyle problemów firmom, skoro to my jesteśmy ich największymi klientami. Nie chodzi tutaj wcale o jakiekolwiek rekomendacje. Banki powinny wziąć się do roboty i przygotować taką ofertę, która pozwoli zainteresować. Na razie takiej nie mają.

  2. Fakt, gdyby nie my(sektor MŚP) to wskaźnik PKB nie wyglądałby tak różowo. Swoją drogą to każdy dokłada swoją cegiełkę do krajowej produkcji. Banki to podmiot rynkowy prawie taki sam jak inny. Nikt nie będzie nam dawał czegoś darmowo.

  3. szkoda, że oferta kredytu samochodowego w mBanku odnosi się do stałych klientów firmowych. Zastanawiam się, czy założenie rachunku bieżącego załatwi całą sprawę. Ale podejrzewam, że trzeba takie konto parę miesięcy poprowadzic, by bank pozytywnie rozpatrzył wniosek i udzielił szybkiego kredytu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*