Kredyt samochodowy Multibanku

Multibank, należący do BRE Banku, to jeden z banków, które oferują swoim klientom kredyty samochodowe. Kredyt ten wyróżniany jest m.in. za możliwość otrzymania go przez Internet, bez konieczności wcześniejszego składnia jakichkolwiek papierów, które mają dokumentować uzyskiwane dochody.

Kredyt samochodowy Multibanku to przede wszystkim proste procedury przyznawania, o których wspomnieliśmy już we wstępie. Maksymalny okres kredytowania wynosi tutaj do 10 lat, natomiast oprocentowanie przy kredycie w złotych, zaczyna się od 6,99%. Poziom oprocentowania zależy oczywiście od tego, z jakimi klientem ma bank do czynienia.

Wartość kredytu na jaką można liczyć w banku wynosi 100 tysięcy, nawet nie posiadając wkładu własnego. Do tego, bank proponuje kilka wariantów ubezpieczenia samochodowego OC i AC. W ofercie banków należących do BRE, znaleźć można naprawdę atrakcyjne ubezpieczenia, w niskich cenach.

5 Replies to “Kredyt samochodowy Multibanku”

  1. Multi ma naprawdę doskonałą ofertę, co wszyscy potwierdzają. Problem jednak się pojawia przy kalkulacjach kredytu – wtedy już wcale taki opłacalny nie jest. Koszty są sporo wyższe niż w innych bankach – zwróćcie na to uwagę.

  2. Multibank ma bardzo ciekawą ofertę. Szczególnie podoba mi się u nich to, że tak szybko rozpatrują wnioski no i oczywiście kwestia załatwienia wszystkiego przez internet – to jest fajne. Które miejsce zajmują pod względem przyznanych kredytów?

  3. Multibank ma bardzo ciekawą ofertę – interesującą. Korzystam z niej od dawna, ale nie korzystałem jeszcze z kredytu samochodowego. Wygląda to pozytywnie – czy naprawdę info o przyznaniu kredytu lub nie, pojawia się tak szybko?

  4. Multibank to jeden z moich liderów. Gdyby jeszcze koszty kredytu internetowego były niższe, to chętnie. Jestem raczej nastawiony na kupowanie bez kredytów, chyba że oferta jest dobra. Tutaj jeszcze do tego sporo brakuje.

    1. Wzięłam w euro kredyt gdy był po kurise 4.5 zł a teraz jest w okolicach 4.1 zł. Dzięki temu płacę mniej za ratę miesięcznie. Moja koleżanka z kolei brała po kurise 3,8 zł i ciągle narzeka

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*