Kredyt samochodowy mBanku

mBank jest jednym z pierwszych polskich banków, jakie zaczęły oferowanie klientom kredytu samochodowego. W tym momencie lider bankowości elektronicznej finansuje zakup aut zarówno nowych, jak i używanych. Co proponuje w ramach swojego kredytu samochodowego?

Pierwszym dużym plusem tego kredytu, jest szybkość podejmowania decyzji. W tym przypadku rzeczywiście możemy powiedzieć, że jest to szybki kredyt samochodowy. Decyzja o przyznaniu może być podjęta nawet w ciągu kilku minut, bez dostarczania jakichkolwiek dokumentów potwierdzających dochody, czy też cel zakupu. Bez dokumentów potwierdzających dochody można otrzymać aż 100 tysięcy złotych! Bank nie wymaga wkładu własnego, proponuje kredyt w euro lub w złotówkach, na zakup auta zarówno nowego, jak i używanego. Na stronie banku znajduje się kalkulator, dzięki któremu klient może szybko wyliczyć, ile będzie wynosiła rata takiego kredytu.  Maksymalna ogólna wartość kredytu nie może przekroczyć 125% wartości przedmiotu zabezpieczenia.  Okres przez jaki można spłacać kolejne raty kredytowe wynosi 120 miesięcy, czyli aż 10 lat.

2 Replies to “Kredyt samochodowy mBanku”

  1. Szybki, znany, ale bardzo drogi! Porównajcie sobie koszty w Santander czy też w Getin. Różnice są ogromne! Dwa razy wyższe koszty skutecznie mnie zniechęciły do mbanku, ale rzeczywiście procedury mają banalnie proste…

  2. Obawiam się, że jedynym plusem tej oferty kredytowej jest właśnie znana marka. Jeśli porównacie kredyt mbanku do innych ofert to zauważycie, że nie ma w nim niczego ciekawego. A koszty? Masakryczne – dlatego lepiej szukać innej oferty.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*