Kredyt samochodowy Fiat Bank

Fiat bank jest jednym z banków, które należą do koncernów samochodowych. Bezpośrednim celem takich banków jest powiększanie poziomu sprzedaży aut, właśnie tego koncernu, do którego należą, co rzeczywiście przynosi efekt. Fiat bank udzielił już kilkuset tysięcy kredytów samochodowych.

Największym plusem oferty banków, należących do koncernów samochodowych są promocje. Obserwując je można skorzystać z bardzo opłacalnej oferty. Doskonałym przykładem niech będzie proponowany aktualnie przez Fiat bank, kredyt dla profesjonalistów. O ile klient posiada 10% wkładu własnego, może otrzymać środki na czas od 12 do 60 miesięcy, a oprocentowanie przez pierwszy rok będzie wynosiło 0%! Przez kolejny rok to 2,99%, a następny 4,99%. Jest to doskonała oferta dla tych klientów, którzy posiadają wysokie dochody. Klient może spłacać kredyt samochodowy przez rok, przy oprocentowaniu 0%, a następnie w 13 miesiącu całe swoje zobowiązanie spłacić. Tym sposobem całkowite koszty kredytu będą minimalne.

2 Replies to “Kredyt samochodowy Fiat Bank”

  1. Cóż… nie ma się czym podniecać. Fiat bank wcale nie ma takiej dobrej oferty, a wystarczy się jej bliżej przyjrzeć. Te promocje zawsze mają jakieś drugie dno – znacznie lepszym pomysłem jest korzystanie z tradycyjnych ofert banków. Tym sposobem jest po prostu łatwiej.

  2. Nic ciekawego – taka sobie oferta, która wcale nie sprawia, że kredyt jest wybitnie tańszy. Polecam wizytę u doradców kredytowych, a przekonacie się, jak wysokie są różnice. Fiat po prostu ładnie wygląda i tyle…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*