Kredyt samochodowy banku BNP Paribas

BNP Paribas to kolejny bank, który w swojej ofercie posiada możliwość skorzystania z kredytu samochodowego. Ciekawostką na samym wstępie niech będzie fakt, że kredyt samochodowy właśnie tego banku, otrzymał pierwsze miejsce w rankingu przygotowanym przez portal Comperia. Czy jednak rzeczywiście oferta banku jest atrakcyjna?

Z pewnością dużym plusem tego kredytu samochodowego jest możliwość otrzymania nawet 125% wartości zabezpieczenia, czyli w praktyce klient kupuje auto i jeszcze otrzymuje dodatkowe środki, które może przeznaczyć przykładowo na zakup wyposażenia. W tym momencie BNP Paribas oferuje jedynie kredyt w złotówkach, co nie jest wyjątkiem na rynku. Coraz mniej banków proponuje klientom kredyt w walucie. Minimalna wartość wspomnianego kredytu to 2000 złotych. Oczywiście bank nie wymaga wkładu własnego. Okres kredytowania może wynosić nie więcej niż 8 lat. Jeśli chodzi o oprocentowanie, to jego minimalna wysokość powinna wynosić 7,9%. Natomiast minimalna wysokość prowizji rozpoczyna się już od 2%.

2 Replies to “Kredyt samochodowy banku BNP Paribas”

  1. Ale wcale z tym oprocentowaniem się nie wyróżniają. W tym momencie najlepszy kredyt samochodowy posiada Toyota bank – 5,99%, a nie mówię o promocjach. W promocjach znajdzie się i oferty z 2,99%

  2. To, że dają kredyt w złotówkach nie jest czymś dziwnym. Przecież 90% banków w tym momencie nie daje kredytów w walucie, a jeśli już, to raczej w euro. Czemu tutaj się dziwić? W tym momencie w walutach niczego nie można przewidzieć, tak więc nie wiemy również co daje będzie działo się na rynku.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*