Kredyt samochodowy Alior bank

Alior bank na rynku bankowym wyróżnia się nie tylko pozytywnym wizerunkiem, ale przede wszystkim bardzo atrakcyjną ofertą.  Spróbujmy jednak bardzo dokładnie opisać ten kredyt samochodowy i wspomnieć co możemy w jego ramach otrzymać.

Bez wątpienia kredyt samochodowy Alior banku jest ofertą godną uwagi. Pierwszym plusem jest finansowanie 100% wartości auta, tak więc nie jest wymagany jakikolwiek wkład własny. Do sumy kredytu w wysokości 120 tyś złotych, klient nie musi posiadać jakiegokolwiek wkładu własnego.  Istnieje możliwość korzystania z procedury uproszczonej, gdzie klient nie musi dostarczać do banku jakichkolwiek zaświadczeń o dochodach. Kolejnym plusem oferty banku jest szybkość działania – kredyt przyznawany jest nawet w ciągu 1 godziny, a już po jednym dniu pieniądze mogą się znajdować na koncie klienta!

Maksymalny wiek auta przy spłacie ostatniej raty może wynosić 18 lat, co również na tle ofert konkurencyjnych wygląda nader pozytywnie.  Kredyt samochodowy Alior banku umieszczany jest na wysokich pozycjach we wszystkich rankingach.

2 Replies to “Kredyt samochodowy Alior bank”

  1. Hmmm… ja nie widzę w tej ofercie opłacalności – w porównaniu do konkurencji. Mam wrażenie, że Alior właśnie bardziej bazuje na wizerunku, który sobie wybudował, niż na atrakcyjności oferty. Polecam porównanie tego, co jest dostępne na rynku.

  2. Bardzo dobry kredyt – korzystałem i wiem, że na tle konkurencji mają doskonałą ofertę.
    Co więcej – są bardzo elastyczni. Kiedy mieliśmy problem z terminowym opłacaniem naszego kredytu samochodowego, to zmieniono nam zasady płatności. Nie robili z tego tytułu żadnych problemów.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*