Kredyt na Mitsubishi

Na polskich drogach widać coraz więcej aut marki Outlander, ASX, Pajero czy też Colt. Generalnie marka Mitsubishi zdobywa w Polsce coraz większe zainteresowanie, a jednocześnie, Polacy chcą kupować nowe auta tego koncernu poprzez kredyt samochodowy. Gdzie należy się udać po taki kredyt?

Marka Mitsubishi nie posiada własnego banku, co jest dosyć popularnym krokiem wśród koncernów samochodowych. Zatem niezbędne jest udanie się do tradycyjnych banków.  Plusem aut Mitsubishi jest fakt, że ich ceny nie są bardzo wygórowane. Suvy takie jak Outlander czy ASX, można kupić prosto z salonu za mniej niż 100 tysięcy złotych.

Tym sposobem bez problemów, o ile posiadamy zdolność kredytową, otrzymamy kredyt samochodowy Alior banku, Getin, Santander oraz w innych bankach, gdzie maksymalne sumy kredytu są wyższe, lub określone procentowo w stosunku do wartości zabezpieczenia. W przypadku kredytów na używane Mitsubishi należy zwracać uwagę na maksymalny wiek auta w chwili spłaty ostatnie raty. Po tym względem oferty banków są bardzo zróżnicowane.

3 Replies to “Kredyt na Mitsubishi”

  1. Chcemy znaleźć kredyt na Mitsubishi, konkretnie Outlandera. To tylko 45 tysięcy i używane auto. Myślicie, że będziemy mieli problem? Nasze zarobki miesięczne to 6 tysięcy netto na 3 osoby. Mamy zdolność?

  2. Marzyłem o samochodzie Asx. Te nowe modele są rewelacyjne, doskonale wyglądają. Teraz sam nie wiem czy się uda. Oczekiwania banku są grubo przesadzone, a my aż takiej zdolności nie posiadamy ;/ Zobaczymy co czas pokaże ;/

  3. Mitsubishi? Są fajne, ale kosztowe w eksploatacji. Wybraliśmy suva od Citroena. Jest genialny.
    Świetnie się sprawuje, a i o kredyt nie było większych problemów, tak więc jesteśmy bardzo zadowoleni.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*