Kredyt na auto Nordea Bank

Nordea bank w swojej ofercie posiada kredyt samochodowy. Wprawdzie nie jest to kredyt zaliczany do grona najbardziej opłacalnych, ale jak najbardziej warto go przeanalizować, podczas poszukiwania optymalnej oferty.
Kredyt samochodowy Nordea bank nie wyróżnia się niczym znaczącym na tle pozostałych ofert. Na pewno plusem oferty Nordea banku jest jej przejrzystość. Maksymalny okres kredytowania uzależniony jest m.in. od tego, na jakie auto ma to być kredyt. W przypadku przyczep oraz samochodów, będzie to 96 miesięcy, ale już dla motocykli czy skuterów, zaledwie 36 miesięcy. Bank nie oferuje kredytów na 100% wartości zabezpieczenia – może to być maksymalnie 90%. Niezbędne jest posiadanie niewielkiego wkładu własnego. Nordea bank proponuje również karencję w spłacie kredytu. Maksymalny okres karencji wynosi tutaj 3 miesiące i dotyczy całego okresu spłaty kredytu. Jeśli chodzi o pozostałe cechy tego kredytu to w zasadzie jest to oferta tożsama z innymi, dostępnymi na rynku. Niemniej jednak warto jest zawsze poznać aktualną ofertę tego banku.

2 Replies to “Kredyt na auto Nordea Bank”

  1. Gdyby jeszcze ta oferta była choć w minimalnym stopniu atrakcyjna…. ale nie jest. Trudno powiedzieć czemu Nordea nawet nie próbuje zaproponować swoim klientom czegoś ciekawego. Nie sądzę by było to rozsądne. Jeśli nie przygotują promocji to ta oferta nie będzie czymś ciekawym.

  2. Nordea nie ma ciekawej oferty. Wręcz przeciwnie – są w tym bardzo przeciętni i to w każdym zakresie. Wiem, że teraz jako ostatni wycofali kredyt we franku – to chyba świadczy o ich polityce. Nie widzę w ich ofercie atrakcyjności.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*