Kredyt na auto marki Chevrolet

Chevrolet to marka samochodów, która wciąż kojarzona jest jako ekskluzywna i atrakcyjna.  W zasadzie od bardzo dawna auta tej marki cieszą się ogromnym zainteresowaniem, które dodatkowo systematycznie rośnie.

Auta tego producenta jak najbardziej można kupić korzystając z kredytu samochodowego. Oferta nazwana Chevrolet Kredytowy daje możliwość zakupu auta nie posiadając 100% środków jego wartości i to bez dodatkowych odsetek! Chevrolet Kredytowy proponuje kilka ciekawych ofert na kredyt samochodowy z wysokim wkładem własnym. Pierwsza propozycja to 3×33, gdzie klient spłaca swój zakup w trzech ratach. Pierwsza w chwili zakupu, druga po roku, a trzecia po dwóch latach.  W przypadku kredytu 40/60, na początek klient wpłaca 40% wartości, a po roku pozostałą wartość. Trzecia oferta, czyli 50/50 wygląda identycznie.

W przypadku każdej oferty klient nie ponosi kosztów odsetek – płaci jedynie sumę podstawą, tak więc jest to doskonały sposób, by kupić własne nowe auto, nie posiadając na nie środków.

2 Replies to “Kredyt na auto marki Chevrolet”

  1. Chcemy kupić auto Chevroleta – dzięki za info.
    Nie wiedziałem, że oni mają kredyty. W takim razie spróbujemy wnioskować o nowy samochód. Tak będzie lepiej.

  2. Chevrolety to bardzo fajne samochody – jeździłem przez 2 lata. Teraz czas na nowy samochód i będę korzystał z kredytu. U kogo najtaniej dostanę kredyt na Chevroleta?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*