Kredyt na auto Credit Agricole

Credit Agricole to marka, która zastąpiła Lukas Bank, czyli instytucję znaną w Polsce przede wszystkim z finansowania zakupów na raty. Credit Agricole w swojej ofercie posiada także kredyt samochodowy. Na jakich warunkach jest oferowany i czy to dobra oferta?

Propozycja Credit Agricole wydaje się być dosyć ciekawa. Klient może staranie się o kredyt rozpocząć od samodzielnej analizy swojej zdolności. Na stronach banku umieszczono kalkulator kredytowy. Podając posiadany wkład własny, wiek pojazdu, wysokość dochodów oraz inne dane, możemy wyliczyć na jaki kredyt możemy liczyć.  Bank nie wymaga wkładu własnego. Uzyskany kredyt samochodowy można spłacać nawet przez 120 miesięcy. Minimalna wysokość kredytu wynosi 5 tysięcy złotych. Możliwe jest łączenie dochodów nawet 3 kredytobiorców. Klienci, którzy od co najmniej 6 miesięcy korzystają z konta osobistego w banku, mogą liczyć na obniżenie wysokości prowizji bankowej.

Oferta jest jak najbardziej godna uwagi – szczególnie w przypadku klientów, którzy są stałymi klientami Credit Agricole.

2 Replies to “Kredyt na auto Credit Agricole”

  1. Mam kredyt hipoteczny w starym Lukasie, a teraz mamy brać kredyt w tym banku na samochód. Z tego co widzę to oferta jest tak samo dobra jak było kiedyś. Credit Agricole wyróżnia się, a porównywałem wszystkie oferty, jakie aktualnie są dostępne na rynku….

  2. Jakie macie tam koszty kredytu? Kiedy mi wyliczyli koszty to delikatnie mówiąc się przeraziłem – strasznie wysokie. Szczególnie jeśli porównałem je z innymi. Mogło to wynikać z tego, że jestem młodym klientem?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*