Kredyt na Audi

Samochody marki Audi są cenione na całym świecie, a również i na polskich ulicach znajdziemy ich całe mnóstwo. Audi cenione jest przede wszystkim za jakość, nowoczesne rozwiązania, profesjonalny wygląd oraz stabilną markę. Klienci, którzy są zainteresowani autem tego koncernu, mogą korzystać z kredytu samochodowego.

Klient może zdobyć auto korzystając z systemu Audi Finance.  Sprawdzając jednak szczegóły oferty okazuje się, że w praktyce jest to kredyt samochodowy Volksawagen banku, jednego z najbardziej cenionych na rynku. Oferta w tym wypadku dotyczy wszystkich nowych aut Audi i to na nie można otrzymać kredyt samochodowy. Kredytem finansować można nie tylko zakup samego auta, ale także ubezpieczenia komunikacyjnego.  Volkswagen bank systematycznie proponuje swoim klientom atrakcyjne promocje, dzięki którym można skorzystać z atrakcyjnego kredytu samochodowego.

Oferty typu kredyt 50/50, w których jedynym kosztem kredytu będzie ubezpieczenie, są prezentowane dosyć często, tak więc warto obserwować kolejne oferty, jakie pojawiają się na stronach banku. Volkswagen jest na tym rynku szczególnie aktywny i co rusz prezentuje ciekawe oferty dla poszczególnych marek.

2 Replies to “Kredyt na Audi”

  1. Niestety, ale ciężko jest o kredyt na Audi. Największym problemem są ceny tych aut – bardzo wysokie. Po za tym, bardzo drogie jest AC – Audi jest chyba najczęściej kradzionym autem w Polsce. Niestety…

  2. Minusem Audi jest ich cena – przesadzają. Nawet z kredytem ciężko o ich auta. No i jeszcze eksploatacja – koszty ogromne, tak więc uważam, że to auto dla bogatych. Mnie nawet z kredytem nie będzie na nie stać.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*