Jaguar na kredyt

Auta marki Jaguar trudno uznać za powszechnie w Polsce wykorzystywane. Należy powiedzieć, że jednak z roku na rok coraz więcej samochodów tej marki, cieszy się w Polsce powodzeniem. Z racji tego, że najnowsze modele Jaguara są dosyć drogie, klienci przy zakupie posiłkują się zazwyczaj kredytem samochodowym.

Wprawdzie Jaguar nie posiada własnego banku, ale zapoznając się z zawartością strony, można znaleźć wiele ciekawych informacji związanych z finansowaniem zakupu auta. Okazuje się, że jak najbardziej można kupić auto tej marki poprzez kredyt samochodowy Multibanku 50/50. Multibank nie posiada czegoś takiego w swojej standardowej ofercie. Maksymalna suma kredytowa wynosi 450 tysięcy złotych. Wysokość marży i oprocentowanie to oczywiście 0%. Klient płaci połowę przy zakupie auta, a drugą połowę po roku.

Druga płatność może być rozłożona na raty, ale zasady uzależnione są już od ustaleń z bankiem. Tutaj oczywiście pojawią się dodatkowe koszty. Pamiętajmy również o obowiązkowym pokryciu kosztów ubezpieczenia.

3 Replies to “Jaguar na kredyt”

  1. Jaguar w kredycie? Marzenie. Zbyt drogi. Może kiedyś? W przyszłości? Na razie na pewno nie mam takich planów. Zaskakujące, że banki mają lepsze oferty dla klientów koncernów samochodowych.

  2. Plusem Jaguarów jest naprawdę wysoki standard – jestem pełen podziwu dla nich pod tym względem. W zasadzie dużo płaci się za markę – Jaguarów w Polsce jest bardzo mało, ale pewnie teraz będzie ich więcej. Ale 450 tysięcy na auto? Lekka przesada.

  3. Możecie mieć problem z kredytem na Jaguara. Znając dbałość koncernów o swoje strony to zaryzykuję stwierdzenie, że te info na ich stronie nie są aktualne. Nie słyszałem by Multibank coś takiego oferował.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*