Gdzie znaleźć najtańszy kredyt samochodowy na firmę

Bez względu na rodzaj prowadzonej działalności gospodarczej, samochód w firmie jest niezbędnym środkiem trwałym. Większość przedsiębiorców w Polsce wykorzystuje samochód do prowadzenia firmy. Okazuje się, że właściciele firm stoją często przed dylematem jaki tak naprawdę wybrać pojazd. Nie chodzi tu tylko o warunki techniczne auta, odpowiednie do specyfiki wykorzystywania go.

Przedsiębiorcy zastanawiają się, czy kupić samochód typowo firmowy, czy auto prywatne(następnie wykorzystywać je w działalności gospodarczej). Wszystko zależy od tego, ile dana firma chce zarobić na podatku. Wiadomo, że im wyższy koszt użytkowania i zakupu samochodu, tym niższa podstawa opodatkowania. Z punktu widzenia optymalizacji podatkowej, nawet tak prozaiczna czynność jak zakup samochodu powinna być poprzedzona dogłębną analizą finansową firmy.

Sprawdź czy znajdziesz tutaj rzeczywiście najtańszy kredyt samochodowy na rynku (http://autonakredyt.com.pl/) i jeśli tak to napisz swoją opinię lub podziel się komentarzem na temat znalezionej tam usługi.

Alternatywnym sposobem finansowania firmowej floty samochodowej mogą być usługi leasingowe. Nawiązując do wcześniejszej sprawy zakupu auta firmowego, warto wspomnieć o korzyściach związanych z odliczeniem podatku VAT-maksymalnie 6 tysięcy złotych. Atrakcyjną ofertę kredytów samochodowych posiada między innymi Santander Consumer Bank.

Oferta Santander Consumer Banku:

– kredytowanie do 8 lat
– prowizja do 5 procent
– RRSO od 9,97 proc.
– szybka decyzja kredytowa
– bez wkładu własnego
– atrakcyjne pakiety ubezpieczeń komunikacyjnych
– uproszczona procedura przyznawania kredytu

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*