Gdzie szybko dostać kredyt samochodowy

Kredyt samochodowy w 3 krokach

Pierwszym krokiem ubiegania się o kredyt samochodowy za pośrednictwem naszej firmy jest wysłanie specjalnego wniosku on-line. Po wysłaniu formularza, doradca finansowy oddzwania do potencjalnego klienta i wyjaśnia szczegóły dotyczące oferty kredytowej i niezbędnych warunków do spełnienia. Na tym etapie dowiemy się także na jak wysoki kredyt możemy liczyć i jakie procedury napotkamy na dalszej drodze.

Szybki WNIOSEK – online o najlepszy kredyt na samochód

Drugi krok to oczywiście podpisywanie umowy kredytowej. Doradcy finansowi dojeżdżają do wskazanego wcześniej przez klienta miejsca zamieszkania w dogodnym terminie. Owi doradcy są dostępni dla każdego klienta na terenie całej Polski. Centrum Obsługi Finansowej Co. FINANCE oferuje szybką i uproszczoną procedurę kredytową(oczekiwanie na decyzję kredytową do dwóch dni, bez zbędnych formalności, wystarczy dowód tożsamości).

Po uruchomieniu kredytu nie pozostaje nic innego jak odebrać wymarzony samochód.

3 Replies to “Gdzie szybko dostać kredyt samochodowy”

  1. Najszybciej to można dostac kredyt we własny banku;-)znają nas dobrze, mają pełen wgląd do naszego konta osobistego,a co za tym idzie naszej historii kredytowej. A tak poważnie to dzisiaj mamy taki wybór na rynku, że przed popisaniem umowy kredytowej powinniśmy porównac oferty w conajmniej kilku bankach. Zawsze możemy natrafic na jakąś promocję. W sumie to najlepiej się wybrac do doradcy finansowego.

  2. mam pytanko, czy powyższy wniosek kredytowy online zostanie przekierowany do jakiegoś doradcy finansowego?czy do jakiejś firmy pożyczkowej. Bo przyznam szczerze, że tego szajsu w necie jest pełno. Mam nadzieje, że nie odezwie się do mnie jakiś niekompetentny człek;-)bo wysłałem oczywiście swoje dane.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *


*